Szukasz sprawdzonego merytorycznie i dopasowanego osobowościowo kandydata? To świetnie!

Nowoczesne procesy HR to nasza specjalność, rekrutujemy najlepszych ekspertów z dziedziny kadr, płac i księgowości dla Twojego biznesu.  

Proces rekrutacji to jeden z najbardziej wymagających, a jednocześnie kluczowych procesów w rozwoju firmy. To ludzie, których przyjmujesz do zespołu tworzą Twoją organizację, kształtują jej działania i sposób, w jaki jest postrzegana na zewnątrz. W niezwykle wymagających branżach, takich jak payroll i księgowość, kluczowe są umiejętności merytoryczne, gwarantujące najwyższy poziom obsługi spraw Twoich klientów. Równie istotne dla rozwoju działalności jest jednak znalezienie kandydata dopasowanego pod względem osobowości, który identyfikuje się z wartościami ważnymi dla Twojej organizacji. Procesy HR są długotrwałe, kosztowne i często nie gwarantują znalezienia idealnego kandydata. Dlatego BPiON opracował kompleksowy model pozyskiwania ekspertów, z którego może skorzystać Twoja firma. 

Proces rekrutacji w BPiON Services 

BPiON w pełni przeprowadzi go za ciebie, nasza firma to usługi kadrowo-płacowe i księgowe na najwyższym poziomie. Dzięki doświadczeniu i znajomości branży mamy dostęp do najlepszych kandydatów na rynku. Potrafimy skutecznie dobrać odpowiednią osobę do profilu Twojej działalności. Doskonale rozumiemy Twoje potrzeby i wiemy, jak dostarczyć Ci pracownika, który skutecznie przejmie zaplanowane dla niego obowiązki. Dysponujemy szerokimi bazami kandydatów i zintegrowanymi systemami informatycznymi.  

Nasze procesy wewnętrzne są innowacyjne i oparte na najwyższych formach digitalizacji. 

bpion payroll accounting

Co zyskujesz zlecając znalezienie eksperta BPiON: 

  • Czas – mamy zweryfikowanych kandydatów, z naszej wewnętrznej bazy
  • Wsparcie ekspertów (doskonale znających branżę HR, kadr-płace i księgowość), którzy prowadzą stałe rekrutacje, szukając najlepszych specjalistów do swoich działów
  • Możliwość zarządzania ryzykiem finansowym – to Twoja firma decyduje, ile chce wydać na procesy rekrutacyjne 
  • Możliwość pozyskania pracownika z różnych lokalizacji
  • Uwolnienie się od narastających procesów 
  • Ogólną redukcję kosztów stałych w organizacji 

Procesy HR w BPiON są kompleksowe i dostosowane pod specyfikę specjalistycznej branży księgowości i kadry-płace. Rozumiemy rynek i jego dynamikę. Możemy szybko dostarczyć odpowiedniego pracownika do Twojej firmy. Bierzemy udział w konferencjach, spotkaniach biznesowych i targach, mamy ugruntowane relacje z ekspertami w branży. Dzięki szerokiemu rozeznaniu możemy pozyskać kandydata w różnych lokalizacjach. Twoja firma natomiast może zredukować koszty stałe i zyskać możliwość elastycznego zarządzania środkami przeznaczanymi na rekrutacje, a także możliwość rezygnacji w dowolnym momencie (mniejsze ryzyko finansowe i pełna mierzalność procesów). Nasz zespół rozwinął szeroki zakres współpracy z organizacjami branżowymi w całej Polsce, mamy wgląd w dynamiczny rynek kandydatów. Nasi headhunterzy docierają do najlepszych osób w branży, dzięki czemu mamy stały dostęp do talentów i polecenia z najlepszych źródeł. 

Elastyczne możliwości zatrudniania – Onsite 

W BPiON dopasowujemy się do Twoich potrzeb. Dzięki usłudze Onsite możesz zatrudnić pracownika na konkretny projekt. Otrzymasz wykwalifikowanego eksperta, którego zaangażujesz na odpowiedni dla siebie czas, a resztą zajmiemy się my. Potrzebujesz osoby na projekt czasowy, np. zmianę obecnego systemu? Oddelegujemy naszego pracownika na odpowiedni dla Ciebie okres. Jeśli w danym momencie nie mamy zasobów wewnętrznych, poszukamy odpowiedniego profilu, takiego który po zakończeniu projektu u klienta pozostanie w naszej firmie. Ponosimy pełną odpowiedzialność za pracownika, włącznie z jego urlopami, ewentualnymi zwolnieniami lekarskimi itp. W razie potrzeby gwarantujemy replacement. Po zakończeniu projektu nie musisz martwić się o dalsze obowiązki dla podwładnego – ten obszar pozostaje po naszej stronie, zazwyczaj oddelegowana osoba zostaje w BPiON.  

Nasza kadra jest gotowa do natychmiastowego wdrożenia, oferujemy wsparcie w projektach strategicznych, jak i codziennych obowiazkach. Nasi eksperci – od doświadczonej kadry zarządzającej przez juniorów, są gotowi wesprzeć działania Twojej firmy i iść ramię w ramię z zespołem podczas ważnego projektu. Nie boimi sie krótkich terminów i skomplikowanych zadań. Dołączymy do kluczowych projektów lub po prostu pomożemy w codziennych obowiązkach z zakresu kadr, płac i księgowości. 

Nasze biura w Warszawie, Budapeszcie i Bukareszcie są gotowe  oddelegować odpowiednio przeszkolonych i godnych zaufania specjalistów księgowosci i payrollu. Dla Twojej firmy nie wiąże się to z koniecznością prowadzenie wieloetapowej rekrutacji.  

To Ty wybierasz zakres, w jakim będziemy Cię wspierać w rekrutacji, przez co masz pełną kontrolę nad jej kosztami. Zaufaj naszym ekspertom i zatrudniaj najlepszych!  

Dzięki specjalistycznej wiedzy, rozbudowanej sieci kontaktów oraz redukcji ryzyka, możemy efektywnie i skuteczniej pozyskiwać dla Twojej działalności najlepsze talenty na rynku.

Kontakt:

Dorota Rzeźniczek
BPO Commercial Advisor

Powiązane zagadnienia