Regionalne usługi outsourcingu księgowości, wynagrodzeń i kadr

Outsourcing księgowy, płacowy i kadrowy swiadczony w regionie, wspierany przez zintegrowany ekosystem technologiczny umożliwiający efektywną i optymalną kosztowo realizację usług.

Twoja organizacja planuje rozwój na jednym z rynków Europy Środkowo-Wschodniej? A może funkcjonuje już w którymś z krajów CEE i poszukuje sprawdzonego partnera do świadczenia usług doradczych i outsourcingowych w tej części Europy?

Jeżeli tak, oferujemy usługi z zakresu outsourcingu księgowości, kadr i płac oraz doradztwa skrojone na miarę. Dzięki naszym ekspertom w biurach w Warszawie, Budapeszcie, Bukareszcie, Pradze i Bratysławie oraz aktywnym współpracom partnerskim w całej Europie, skutecznie pomagamy w ekspansji na nowe rynki CEE oraz optymalizacji istniejących procesów zarządzania. 

Skontaktuj się:

bpion accounting finance payroll hr
Rafał Nadolny
Dyrektor Zarządzający,
Partner

Jak możemy przyspieszyć twój globalny rozwój? Oferujemy bezpieczne rozwiązania technologiczne i wsparcie w dostosowaniu się do lokalnych przepisów na regionalnym poziomie

W BPiON, stworzyliśmy szybki i skuteczny model realizacji usług, wykorzystując platformę opartą na chmurze Microsoft, wspieraną przez naszą kadrę zarządzającą i realizowaną przez naszych menedżerów regionalnych. Odkryj kluczowe składniki regionalnego wsparcia naszych Klientów: 

Regionalna obsługa Klienta

Nasz dedykowany zespół regionalny zapewni przestrzeń do realizacji powierzonych zadań na szczeblu lokalnym oraz będzie komunikował się w preferowanym przez Ciebie języku.

bpion regionalne uslugi

Szybkość i odpowiedzialność

Udziałowcami BPiON są Partnerzy i Managerowie zaangażowani w codzienną działalność spółki od samego początku. Nasz rewelacyjny, wyższy niż u konkurencji wzrost to efekt zrozumienia rynku oraz stałego, należytego dbania o wysoką jakość świadczonych usług. Przewaga rynkowa naszego zespołu wynika z branżowej wiedzy, różnorodności doświadczenia i zdolności do urzeczywistniania innowacyjnych pomysłów. 

bpion regionalne uslugi

Bezpieczna infrastruktura chmurowa

W BPiON stawiamy na zaawansowane technologie oparte na chmurze. Dla naszych klientów, poszukujących regionalnych rozwiązań outsourcingu w zakresie rachunkowości, podatków, zarządzania kadrami i płacami, udostępniamy sprawdzony ekosystem narzędzi Microsoft, który stale monitorujemy i usprawniamy, aby zapewnić bezpieczeństwo każdej operacji. 

Współpraca regionalna

BPiON jest partnerem IR Global – miedzynarodowej sieci firm świadczących usługi profesjonalne, obecnej w ponad 165 krajach na świecie, świadczącej usługi prawne, rachunkowo-finansowe oraz doradcze dla firm

BPiON oferuje kompleksowy model dostarczania usług regionalnych, współpracując z partnerami świadczącymi usługi o najwyższej jakości z sektora małych i średnich firm. To partnerzy o rozległej wiedzy, porównywalnym wykorzystaniu technologii i doświadczeniu w świadczeniu usług z naciskiem na ich regionalny charakter. 

Chcesz uwolnić się od narastających, powtarzalnych operacji na szczeblu regionalnym lub globalnym?

Bez względu na to, czy Twoja organizacja działa na rynku polskim, węgierskim czy rumuńskim, czy też operuje na innych rynkach Europy – nasze biura w Warszawie, Budapeszcie i Bukareszcie skutecznie pomogą twojej firmie w osiągnięciu zamierzonych celów. Dowiedz się, jak możemy wspólnie współpracować w obszarach księgowości, kadr i płac na poziomie regionalnym. 

Odblokuj swój potencjał – skontaktuj się z nami, aby uzyskać wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb:

Kontakt:

bpion accounting finance payroll hr
Rafał Nadolny
Dyrektor Zarządzający,
Partner