Rafał Nadolny

Rafał Nadolny

Dyrektor Zarządzający, Partner, Polska

+48 662 256 663

Posiadam rozległe doświadczenie w optymalizacji procesów księgowych, kadrowych i płacowych dla klientów. W swojej pracy skupiam się na udoskonalaniu rozwiązań z zakresu outsourcingu i dostosowaniu ich zgodnie z oczekiwaniami klientów. Ukończyłem Prawo na Uniwesytecie Jagiellońskim, a następnie studia podyplomowe na Uniwesytecie Ekonomicznym w Krakowie. Realizowałem projekty outsourcingowe dla wielu podmiotów z branży SSC/BPO, globalnych spółek doradczych oraz podmiotów z listy Fortune 500.

Wierzę, że za każdym sukcesem stoi doskonały zespół - Czuję satysfakcję kiedy mam wpływ na jego rozwój i osiągane sukcesy.

Swoje relacje w biznesie buduję w oparciu o partnerstwo i zaufanie. Niezwykle istotne dla mnie jest ciągłe doskonalenie i otwarta komunikacja.

O mój work-life balans dbają dwie córki. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z rodziną. Nie wyobrażam sobie życie bez muzyki, dobrej kawy, książek, podróży i żeglarstwa.


Adres email *
Imię *
Nazwisko *
Nazwa firmy *
Stanowisko *
Dział *
Numer telefonu 
Czechy
Węgry
Polska
Rumunia
Słowacja
Ukraina
Inny
Szczegóły zapytania 
Lead Source 
Source url 
Country 
Lead Status 
Contact person 
Communication language 
Zgadzam się na otrzymywanie treści marketingowych od BPiON**  
*
Zapoznałe(a)m się i akceptuję Politykę Prywatności *


Pola oznaczone * są obowiązkowe.


Podanie danych osobowych i przesłanie formularza jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z zasadami przetwarzania danych opisanymi poniżej. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zależności od szczegółów zapytania lub wskazanego w formularzu kraju może być BPiON Poland sp. z. o. o., BPION Services Kft. albo Business Process Innovation SRL. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, w celu zawarcia i realizacji umowy lub w celu wysyłania treści marketingowych. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.


W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem


**Zaznaczenie pola zgody marketingowej oznacza zgodę na otrzymywanie od BPiON informacji handlowych, w szczególności newsletterów. Każda wysłana przez nas wiadomość będzie zawierać opcję rezygnacji z subskrypcji.

Najnowsze artykuły i publikacje autora