Transformacja cyfrowa

Optymalizuj procesy finansowe, księgowe i kadrowo-płacowe dzięki narzędziom do cyfryzacji biznesu.

Mając na koncie dziesiątki zrealizowanych projektów w obszarze cyfryzacji biznesu, skutecznie wspieramy firmy w implementacji i wykorzystaniu najnowszych technologii, aby mogły odnosić sukcesy nakonkurencyjnych rynkach. Oferujemy szeroki zakres usług, od projektowania procesów biznesowych, lokalizacji i integracji systemów ERP, po analizę danych i cyberbezpieczeństwo 

Każda transformacja zaczyna się od odpowiedzi na pytania: gdzie obecnie znajduje się moja firma, oraz gdzie wyobrażam sobie być po zakończeniu transformacji. Jeśli chcesz  działać bardziej efektywnie, wdrożyć elektroniczne obiegi dokumentów dla szybszego dostępu do danych i informacji, oszczędzać przy tym czas swoich pracowników skorzystaj z naszych usług.  

Odpowiadając na potrzeby związane z wdrożeniem nowych technologii i dostosowując narzędzia do unikalnych potrzeb każdej organizacji, dostarczamy rozwiązania szyte na miarę, zgodne z oczekiwaniami naszych Klientów. 

Porozmawiajmy, jak nasze usługi transformacji cyfrowej mogą pomóc Twojej firmie w osiągnięciu sukcesu

Skontaktuj się:

bpion accounting finance payroll hr
Rafał Nadolny
Dyrektor Zarządzający,
Partner

Nasze usługi:

account_tree

Digitalizacja procesów biznesowych i lokalizacja systemów ERP

query_stats

Inteligentne zarządzanie
danymi

Dititalizacja procesów biznesowych i lokalizacja systemów ERP

W dzisiejszych realiach cyfrowego świata , optymalizacja i modernizacja procesów biznesowych jest kluczowa dla utrzymania konkurencyjności i efektywności. Jednym ze sposobów osiągnięcia tego celu jest: 

Digitalizacja procesów biznesowych

Digitalizacja procesów biznesowych stanowi istotę naszej działalności. Wspieramy klientów w analizie obecnych rozwiązań, identyfikujemy obszary krytyczne, a następnie projektujemy na nowo struktury organizacyjne i operacje przy użyciu zaawansowanych technologii, automatyzacji procesów i sztucznej inteligencji. Naszym celem jest zwiększenie efektywności, przyspieszenie realizacji zadań, minimalizacja błędów i kosztów, oraz promowanie innowacji poprzez wykorzystanie narzędzi i metodologii zautomatyzowanego środowiska cyfrowego. 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, w jaki sposób siła inżynierii cyfrowej może pomóc Twojej organizacji: 

Wdrożenia i lokalizacja systemów ERP 

Wdrożenia i lokalizacja systemów ERP to kluczowy składnik naszego zestawu narzędzi do transformacji cyfrowej. Oferujemy usługę pełnego przeprowadzenia lokalizacji ERP, dostosowując go do lokalnych przepisów księgowych, podatkowych i norm raportowania. Oprócz Compliance, obejmuje to dostosowanie procesów, języków oraz przeprowadzenie testów w celu płynnego uruchomienia operacji. 

Nasze usługi związane z lokalizacją systemów ERP zapewniają precyzyjne raportowanie finansowespokój związany ze spełnieniem wszystkich wymogów prawnych, oraz brak obaw o ewentualne kary. 

Dowiedz się jak wdrożyć i zlokalizować Twój system ERP:

Inteligentne zarządzanie danymi

Integrujemy zaawansowane narzędzia, które pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym technologicznym poziomie będąc w stałym kontakcie z naszymi klientami. Dla BPiON, kluczowym jest zapewnienie należytej komunikacji oraz udostępnianie analizi raportowanie danych, co przynosi korzyści zarówno klientom, jak i naszemu zespołowi, niezależnie od miejsca świadczenia usługi czy liczby zaangażowanych w projekt ekspertów. 

Zarządzanie bazami danych

Skuteczne zarządzanie bazami danychto klucz do zapewnienia precyzji operacji finansowych. Nasza specjalność to zarządzanie bazami danych, ich łączenie oraz mapowanie, a także konwersja danych jednej bazy do drugiej, co jest szczególnie istotne przy wdrożeniu obsługi płacowej.  Zapewniamy bezproblemową integrację danych z różnych źródeł, umożliwiając łatwy dostęp i raportowanie. 

Dzięki najnowszym technologiom do zarządzania bazami danych zapewniamy integralności, niezawodności i dostępności do baz danych, co pozwoli Ci szybko podejmować właściwe decyzje. 

Zaawansowane analizy danych

W dzisiejszym, opartym na danych świecie, wykorzystanie potęgi zaawansowanych narzędzi do modelowania, analizy i połączeń baz danych może przynieść wymierny efekt finansowy. Bez względu na to, czy chodzi o weryfikację wynagrodzeń czy konsolidację kont księgowych o różnych parametrach, zaawansowane narzędzia analizy danych zapewniają precyzję i efektywność, uwalniając zespół od kłopotliwego, manualnego zarządzania danymi. 

Możesz łatwo łączyć i analizować ogromne ilości treści z różnych źródeł mając pewność, że zawsze pracujesz z najnowszymi i najbardziej istotnymi danymi. Dzięki możliwościom transformacji i filtracji różnorodnych baz danych zdobędziesz wiedzę niezbędną w podejmowaniu szybkich, strategicznych decyzji. Tworzenie interaktywnych pulpitów pozwala natychmiastowo wizualizować kluczowe metryki wydajności, z łatwością identyfikując trendy i wykrywając nieprawidłowości. 

Dzięki narzędziom Power BI i Power Query od Microsoft nie tylko zoptymalizujemy Twoje operacje, ale także wytyczymy kurs na trwały rozwój Twojej organizacji. 

Wizualizacja raportowania

Twoje dane finansowe opowiadają historię, teraz, dzięki Power BI, możesz ją zwizualizować jak nigdy dotąd. 

Nasza mocną stroną jest tworzenie przyjaznych dla użytkownika wizualizacji danych, zapewniając Ci natychmiastową informację co do kluczowych wskaźników wydajności. Śledź przychody, wydatki i inne istotne parametry funkcjonowania Twojej organizacji za pomocą spersonalizowanych widoków. Nasz zespół dostosowuje rozwiązania Power BI do konkretnych wymagań Twojej firmy, tworząc pulpity zarządcze i szczegółowe raporty finansowe. Umożliwi Ci to identyfikowanie trendów, wykrywanie nieprawidłowości i świadome, skuteczne podejmowanie strategicznych decyzji. 

Poprzez zręczne włączenie zaawansowanych narzędzi analizy danych do Twoich operacji biznesowych, usprawniamy wykorzystanie zasobów i promujemy zrównoważony wzrost w dynamicznym krajobrazie regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Zintegrowana platforma do komunikacji 

Odkryj potęgę współpracy między lokalnymi a regionalnymi strukturami i systemami za pomocą wszechstronnej platformy Smartsheet (NYSE: SMAR). Ta zintegrowana z naszą ofertą aplikacja znacząco ułatwia komunikację oraz pomaga w monitorowaniu postępu projektów o różnym stopniu skomplikowania 
dla wszystkich zaangażowanych użytkowników, niezależnie od ich lokalizacji. 

Dzięki temu będziesz dysponować skutecznym narzędziem dla zarządzania projektami, planowania, śledzenia, automatyzacji, komunikacji i raportowania różnych aspektów Twojej działalności. 

TAXapiON – narzędzie BPiON do raportowania e-faktur

W BPiON, upraszczamy dla Ciebie proces Compliance! 

W kontekście zbliżającego się obowiązku raportowania e-faktur na europejskim rynku, nasza platforma SaaS do e-fakturowania – TAXapiON – pomaga łatwo i skutecznie spełnić ten obowiązek. 

Dzięki TAXapiON łączymy Twoje oprogramowanie ERP z systemem lokalnego organu podatkowego. Zapewniamy: 

  • Automatyczne raportowanie e-faktur za pośrednictwem połączenia API 
  • Efektywne zarządzanie fakturami sprzedażowymi 
  • Szybką i bezproblemową integrację z dowolnym systemem ERP 
  • Intuicyjne pulpity nawigacyjne oparte na technologii webowej 

TAXapiON to nasza odpowiedź na Twoje potrzeby dotyczące spełnienia wymogu raportowania e-faktur, niezależnie od systemu, na którym operuje Twoja organizacja

Chcesz uwolnić się od narastających, powtarzalnych operacji?

Bez względu na to, czy Twoja organizacja działa na rynku polskim, węgierskim czy rumuńskim, czy też operuje na innych rynkach Europy – nasze biura w Warszawie, Budapeszcie i Bukareszcie skutecznie pomogą twojej firmie w osiągnięciu zamierzonych celów.

Odblokuj swój potencjał – skontaktuj się z nami, aby uzyskać wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb:

Kontakt:

bpion accounting finance payroll hr
Rafał Nadolny
Dyrektor Zarządzający,
Partner

Zagadnienia powiązane