O NAS

Home / O NAS

BPiON – Co to znaczy?
Business Process InnovatiON.

Business Process InnovatiON:

Jesteśmy tu po to, aby wprowadzić innowacyjne podejście w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi, w oparciu o nowe technologie.

Nasze możliwości opierają się na efektywnych procesach i osiągnięciach technologicznych umożliwiających indywidualne dostosowanie do potrzeb klientów z całej Europy.

Wytrwałość, determinacja i zaangażowanie naszych interesariuszy przyczyniły się w ostatnich latach do zwiększenia ich zaangażowania w dostarczanie wartościowych rozwiązań dla wielu gałęzi przemysłu, z wykorzystaniem ich wszechstronnej wiedzy i bogatego doświadczenia.

Czym się zajmujemy

Oferujemy nowoczesne usługi outsourcingu obejmujące obsługę kadrowo- płacową, księgowość i podatki oraz administrację w całej Europie. Korzystamy z  naszego ponad 100-letniego, wszechstronnego doświadczenie, łącząc je z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Organizacje różnego typu i wielkości, wymagające inteligentnego i dostosowanego do potrzeb klienta outsourcingu procesów biznesowych (Business Process Outsourcing) to Klienci zadowoleni z naszych usług

Jakie jest nasze podejście?

Dokładne, kompleksowe i elastyczne!  Dbamy, aby nasze narzędzia i podejście  zapewniały niezawodny outsourcing procesów biznesowych, w tym outsourcing kadr i płac, obsługę podatkową i księgową.

Jeśli szukają Państwo łatwych do wdrożenia, elastycznych narzędzi pozwalających dostosować się do bieżących wyzwań biznesowych, odpowiedzią na Państwa potrzeby jest BPiON.

BPiON Leadership Team

Sercem naszej motywacji i sukcesu jest nasza kadra zarządcza. Naszą przewagą konkurencyjną jest szeroka znajomość branży, kreująca różnorodność myślenia, pomysłów oraz wymiany idei. Jesteśmy mieszanką generacji X oraz Y, wynosząc to co najlepsze z wytrwałości, chęci zdobywania nowej wiedzy, podejścia “can-do”,  czy też umiejętności nawiązywania nowych relacji. Jednocześnie, jesteśmy dobrze zaznajomieni z nowymi  technologiami, integrując je zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Przedstawiamy Państwu Business Process InnovatiON Leadership Team:

Mapa wskazująca obszary na terenie polski gdzie działa Bpion

BPiON Offices – Budapest, Warsaw​

BPiON Partner Network

KLIKNIJ NA NASZE USŁUGI, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

PROWADZISZ BIZNES REGIONALNIE?

Spełnienie lokalnych wymagań w świecie finansów to spore wyzwanie nawet w jednym kraju, po co samemu walczyć z barierami językowymi i kulturowymi w kolejnych krajach?    

PROWADZISZ BIZNES REGIONALNIE?

Spełnienie lokalnych wymagań w świecie finansów to spore wyzwanie nawet w jednym kraju, po co samemu walczyć z barierami językowymi i kulturowymi w kolejnych krajach?    

KLIKNIJ NA NASZE USŁUGI, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter

Bądź na bieżąco z księgowością, płacami, przepisami podatkowymi i europejskimi trendami outsouringowymi dzięki BPiON.

GET NEWSLETTER

Wyślij zapytanie

Czy potrzebujesz zaufanego partnera, na którym możesz polegać przy zarządzaniu outsoucowanymi procesami biznesowymi? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy niezobowiązująco. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Make an inquiry

Jesteśmy członkiem największego na świecie zrzeszenia niezależnych, wiodących firm z zakresu prawa, rachunkowości, audytu, zarządzania oraz firm zaufania.
Dowiedz się więcej.

Wiemy, jak zarządzać procesami płacowymi i kadrowymi w sposób zgodny z RODO, przy wykorzystaniu naszej inteligentnej technologii. Jeśli jesteś gotowy, my jesteśmy.

BPiON_GDPRready_badge

Contact us

hello@bpion.com
+48 662 256 663

Krakowskie Przedmieście 13
00-071 Warszawa
POLSKA

.

hello@bpion.com
+48 662 256 663

Krakowskie Przedmieście 13
00-071 Warszawa
POLSKA

.

We are on. Are you in?