O Nas

Home / O Nas

BPiON – Co to znaczy?
Business Process InnovatiON.

Dlaczego my? Odpowiadamy na potrzeby rynku i wprowadzamy innowacyjne podejście w dziedzinie zarządzania procesami biznesowymi w oparciu o nowe technologie.

Nasze działania opierają się na budowaniu efektywnych procesów i rozwiązaniach technologicznych, które umożliwiają stworzenie unikatowej oferty dla Klientów z całej Europy.

Wytrwałość, determinacja i zaangażowanie to cechy wyróżniające zespół BPiON . Od kilku lat dostarczamy skrojone na miarę rozwiązania dla wielu gałęzi gospodarki, korzystając z naszego obszernego doświadczenia i kometencji zespołu BPiON.

Czym się zajmujemy

Oferujemy nowoczesne usługi outsourcingu obejmujące obsługę kadrowo- płacową, księgowość i podatki oraz administrację w całej Europie. Korzystamy z naszego ponad 100-letniego, wszechstronnego doświadczenie, łącząc je z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Organizacje różnego typu i wielkości, wymagające inteligentnego i dostosowanego do potrzeb klienta outsourcingu procesów biznesowych (Business Process Outsourcing) to Klienci zadowoleni z naszych usług

Jakie jest nasze podejście?

Dokładne, kompleksowe i elastyczne! Dbamy, aby nasze narzędzia i podejście zapewniały niezawodny outsourcing procesów biznesowych, w tym outsourcing kadr i płac, obsługę podatkową i księgową.

Jeśli szukają Państwo łatwych do wdrożenia, elastycznych narzędzi pozwalających dostosować się do bieżących wyzwań biznesowych, odpowiedzią na Państwa potrzeby jest BPiON.

BPiON Leadership Team

Sercem naszej motywacji i sukcesu jest nasza kadra zarządcza. Naszą przewagą konkurencyjną jest szeroka znajomość branży, kreująca różnorodność myślenia, pomysłów oraz wymiany idei. Jesteśmy mieszanką generacji X oraz Y, wynosząc to co najlepsze z wytrwałości, chęci zdobywania nowej wiedzy, podejścia “can-do”, czy też umiejętności nawiązywania nowych relacji. Jednocześnie, jesteśmy dobrze zaznajomieni z nowymi technologiami, integrując je zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Przedstawiamy Państwu Business Process InnovatiON Leadership Team:

BPION Map with headquaters

BPiON Offices – Budapest, Warsaw​, Bucharest

BPiON Partner Network

KLIKNIJ NA NASZE USŁUGI, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

PROWADZISZ BIZNES REGIONALNIE?

Spełnienie lokalnych wymagań w świecie finansów to spore wyzwanie nawet w jednym kraju, po co samemu walczyć z barierami językowymi i kulturowymi w kolejnych krajach?    

PROWADZISZ BIZNES REGIONALNIE?

Spełnienie lokalnych wymagań w świecie finansów to spore wyzwanie nawet w jednym kraju, po co samemu walczyć z barierami językowymi i kulturowymi w kolejnych krajach?    

KLIKNIJ NA NASZE USŁUGI, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter

Bądź na bieżąco z księgowością, płacami, przepisami podatkowymi i europejskimi trendami outsouringowymi dzięki BPiON.

GET NEWSLETTER

Wyślij zapytanie

Czy potrzebujesz zaufanego partnera, na którym możesz polegać przy zarządzaniu outsoucowanymi procesami biznesowymi? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy niezobowiązująco. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Make an inquiry

Wiemy, jak zarządzać procesami płacowymi i kadrowymi w sposób zgodny z RODO, przy wykorzystaniu naszej inteligentnej technologii. Jeśli jesteś gotowy, my jesteśmy.

BPiON_GDPRready_badge

Contact us

hello@bpion.com
+36 70 679 02 79

99 Váci Avenue
1138 Budapest
HUNGARY

 

hello@bpion.com
+48 662 256 663

Krakowskie Przedmieście 13
00-071 Warsaw
POLAND

 

hello@bpion.com
+ 40 72 053 4426

17 C.A Rosetti, 3rd floor,
2nd District, Bucharest,
ROMANIA

 

We are on.
Are you in?