O nas

W BPiON rozumiemy specyfikę Twojej firmy, niezależnie od tego, czy jesteś lokalnym przedsiębiorcą, który chce rozwijać swoją działalność, czy globalnym liderem, pragnącym optymalizować strategię zarządzania na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej.

17

2018

40

2019

70

2020

95

2021

134

2022

161

2023

Wzrost liczby pracowników

0.2

2018

0.9

2019

1.8

2020

3.2

2021

5.1

2022

7.1

2023

Całkowity przychód w Mln €

BPiON (Business Process Innovation) powstało w celu wspierania klientów w optymalizacji procesów księgowych, podatkowych i kadrowo-płacowych. Nasze usługi outsourcingu zapewniają szybszy, bardziej wydajny i bezpieczny rozwój dla twojego biznesu - lokalnie lub regionalnie 

Naszym zobowiązaniem jest dostarczanie innowacyjnych, opartych na technologii rozwiązań, które zostały stworzone w celu skutecznej obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej dla klientów korporacyjnych.  

Wierzymy, że siła BPiON tkwi w wykorzystywaniu zaawansowanych narzędzi technologicznych, procesowym podejściu oraz wiedzy eksperckiej naszego zespołu. Właściciele firmy, mający doświadczenie z różnych sektorów businessu, kładą szczególny nacisk na profesjonalizm i skuteczną realizację podjętych zobowiązań.

Nasi międzynarodowi klienci, różniący się wielkością i reprezentujący różne branże, poszukują inteligentnych i elastycznych usług Outsourcingu Procesów Biznesowych (BPO) W Polsce, Rumunii, na Węgrzech i w całej Europie, dostarczanych przez nas i naszych strategicznych Partnerów

Wykorzystujemy doświadczenie i nowoczesne narzędzia w celu zapewnienia precyzji, elastyczności i skalowalności, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć usługi outsourcingu księgowego oraz kadrowo-płacowego efektywniej przy zachowaniu najwyższej jakości. 

Zaufali nam:

Źródłem naszej motywacji i sukcesu jest nasz doświadczony zespół zarządzający 

Udziałowcami BPiON są Partnerzy i Managerowie zaangażowani w codzienną działalność spółki od samego początku. Nasz rewelacyjny, wyższy niż u konkurencji wzrost to efekt zrozumienia rynku oraz stałego, należytego dbania o wysoką jakość świadczonych usług.Przewaga rynkowa naszego zespołu wynika z branżowej wiedzy, różnorodności doświadczenia i zdolności do urzeczywistniania innowacyjnych pomysłów.Łącząc mądrość i doświadczenie Pokolenia X z cyfrową przenikliwością Pokolenia Y, nasz zespół dostosowuje się do najnowszych osiągnięć technologicznych i płynnie włącza je do strategii działania. 

Niezmiennie wysokie zaangażowanie naszych Managerów i udziałowców gwarantuje, że w dzisiejszym dynamicznym krajobrazie biznesowym pozostajemy solidnym partnerem dla naszych Klientów na długie lata. 

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć pełen opis:

Béla Kakuk
CEO, Partner
Daniela Zsigmond
Dyrektor Zarządzająca, Partner, Rumunia
Tamás Kovács
Dyrektor Zarządzający, Partner, Węgry
Rafał Nadolny
Dyrektor Zarządzający, Partner, Polska
Judit Gudman
Dyrektor ds. Innowacji i Doskonalenia Usług
Marta Różańska
Dyrektor ds. Obsługi Klienta
Karolina Wach
Starszy Menedżer ds. Księgowości
Aleksandra Nowicka
Menedżer ds. Kadr i Płac
Iwona Michalik
Dyrektor ds. Technologii
Malgorzata Kaszperuk
Menedżer ds. Procesów
Karolina Ignyś
Dyrektor HR
Árpád Csüllög
Menedżer ds. Transformacji Cyfrowej
Dániel Benkő
Starszy Menedżer ds. Księgowości, Doradca Podatkowy
Andrea Bodnár
Head of Compliance
László Kovács
Menedżer ds. Kadr i Płac
Katalin Karó
Menedżer ds. Księgowości
Andrea Király
Menedżer ds. Kluczowych Projektów
Krisztina Benkő
Regionalny Dyrektor HR

Dlaczego BPiON?

Współpracując z nami, zyskujesz lojalnego sojusznika o niezrównanej wiedzy eksperckiej w dziedzinach księgowości, podatków, kadr i płac. Wierzymy, że nasze wsparcie umożliwi Ci swobodne skoncentrowanie się na innych strategicznych aspektach działalności Twojej firmy, gdyż masz pewność, że powierzone nam obszary są odpowiednio zarządzane przez dedykowany, profesjonalny zespół doradców i ekspertów. Obserwuj naszą pracę i zauważ, jak pozytywny wpływ wywiera ona na rozwój Twojej organizacji.

Skontaktuj się:

bpion accounting finance payroll hr
Rafał Nadolny
Dyrektor Zarządzający,
Partner

Powiązane zagadnienia