Tymczasowe oddelegowanie pracowników z działu finansów, księgowości, kadr i płac 

Specjalistyczna kadra otwarta na projekty tymczasowe, gotowa do natychmiastowego wdrożenia i współpracy. Oferujemy wsparcie w projektach strategicznych i codziennych obowiązkach.

Poszukujesz dodatkowych rąk do pracy w Twoim zespole, a chciał(a)byś uniknąć kłopotów związanych z rekrutacją i zatrudnieniem? Nasi eksperci są gotowi do wsparcia Twojego zespołu w projektach tymczasowych.  

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym wiele spraw wymaga załatwienia “na wczoraj”. Sporymi wyzwaniami dla utrzymania efektywnej kontroli nad procesami mogą być nieprzewidywalne zdarzenia wewnątrz organizacji, takie jak konieczność natychmiastowego rozpoczęcia nowego projektu czy nagłe odejście kluczowego pracownika. 

Z BPiON, to Ty decydujesz, w jaki sposób zapewnisz ciągłość usług i utrzymasz pełną efektywność działania firmy. Świadczymy pełen zakres usług od kompleksowego outsourcingu księgowości, kadr i płac , przez przejęcie tylko konkretnych procesów lub obszarów, aż po usługi krótkoterminowe onsite. Wybierz, jaki model współpracy jest odpowiedni dla Twojej organizacji.  

Dzięki solidnej wiedzy merytorycznej i doświadczeniu naszego zespołu we współpracy przy projektach czasowych w całej Europie Środkowej i Wschodniej masz dostęp do różnych ról, umiejętności i poziomów doświadczenia w strategicznych projektach transformacyjnych oraz w cyklicznych zadaniach z zakresu finansów, księgowości, kadr i płac. Bez konieczności prowadzenia wieloetapowej rekrutacji, bez długoterminowych zobowiązań – oferujemy odpowiednio przeszkolonych, godnych zaufania specjalistów ze swoich dziedzin, którzy pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele. 

Skontaktuj się:

bpion accounting finance payroll hr
Rafał Nadolny
Dyrektor Zarządzający,
Partner

Usługi wsparcia tymczasowego:

CFO

Finanse i księgowość

Kadry i płace

Administracja

Usługi wsparcia profesjonalnego CFO

Szukasz doświadczonego menedżera do kluczowego projektu, myślisz o wdrożeniu systemu ERP, planujesz przebudowę struktury organizacji lub reorganizację jej procesów finansowych? A może chcesz zachować równowagę w zespole, zachwianą nagłym odejściem lidera ds. finansowo-księgowych? 

BPiON podejmie się misji wsparcia wybranych obszarów w twojej organizacji lub zapewnienia sprawnej kontynuacji prowadzenia biznesu – dzięki naszej znajomości branży i spodziewanych wyzwań gwarantujemy pełną współpracę CFO z CEO firmy. 

Skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o Twoich potrzebach w zakresie oddelegowania profesjonalnego CFO 

Wsparcie dla działu finansów i księgowości 

Wyobraź sobie dział finansów i księgowości, który jest optymalnie przygotowany do obsługi każdego zadania – od codziennych operacji po podejmowanie strategicznych decyzji, wspierających rozwój Twojego biznesu. Jako BPiON możemy oddelegować od młodszego księgowego, przez księgowych AP/AR/GL aż po Satarszych Ksiegowych czy Główną Księgową dostosowując zespół do specyfiki i potrzeb Klienta.  

Dzięki doświadczeniu z różnych branż zapewniamy szybkie wdrożenie i skuteczne przejęcie uzgodnionych procesów – począwszy od powtarzalnych zadań administracyjnych po przygotowanie deklaracji podatkowych i raportów zarządczych, a także wsparcie podczas kontroli podatkowych, wdrożeń systemów ERP, procesów due diligence i wielu innych. Współpracując z nami gwarantujemy, że Twoje procesy finansowe i księgowe będą realizowane na najwyższym poziomie. 

Wsparcie dla działu kadr i płac 

Koniec miesiąca to zazwyczaj okres wzmożonej ilości pracy dla działu Płac w każdej organizacji, niezależnie czy jest to duża korporacja, czy mniejsze przedsiębiorstwo, szczególnie gdy obszar ten jest obsługiwany wewnętrznie. 

Zbieranie danych, kalkulacja wynagrodzeń, przygotowanie plików bankowych z przelewami, raportowanie do ZUS – wszystko to sprawia, że dział kadrowy pracuje na wysokich obrotach aż do zamknięcia miesiąca. Im większa organizacja, tym większa odpowiedzialność wobec pracowników, aby w terminie wypłacić każdemu należne wynagrodzenie. 

Dzięki naszym specjalistom ds. kadr i płac, którzy mogą tymczasowo wesprzeć Twój biznes, zyskasz doświadczonych ekspertów, którzy mogą pokierować Twoim zespołem, aby zapewnić ciągłość naliczania płac.. 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy wesprzeć ciągłość naliczania płac i obsługi kadrowej w Twojej firmie: 

Tymczasowa obsługa administracji kadrowej

Administracja kadrowa to jeden z priorytetów każdej organizacji. Od momentu zatrudnienia pracownika po zakończenie współpracy i dalej, możesz polegać na specjalistach z zespołu HR BPiON. Ułożymy uciążliwą pracę związaną z administracją aktami pracowniczymi w dziale HR, benefitami oraz innymi dokumentami. Możemy zaoferować tymczasowe wsparcie w najbardziej intensywnych okresach rekrutacyjnych, momentach zmian organizacyjnych, fuzjach i przejęciach, a także przy dłuższych nieobecnościach jak urlopy macierzyńskie. 

Zdarza się, że prawo pracy w krajach Europy Środkowej i Wschodniej w zderzeniu z konkretnymi regulaminami korporacyjnymiprowadzą do zamieszania w dziale HR. W takiej sytuacji będziemy w stanie przeprowadzić Cię przez wszystkie lokalne regulacje i najlepsze praktyki danego rynku, aby pomóc Ci poukładać wewnętrzne procesy i zapewnić zgodność z lokalnymi przepisami.  

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy ułatwić Ci pracę związaną z Administracją kadrową, zarówno onsite, jak i zdalnie: 

Chcesz uwolnić się od narastających, powtarzalnych operacji księgowych lub kadrowo-płacowych?

Bez względu na to, czy Twoja organizacja działa na rynku polskim, węgierskim czy rumuńskim, czy też operuje na innych rynkach Europy – nasze biura w Warszawie, Budapeszcie i Bukareszcie skutecznie pomogą twojej firmie w osiągnięciu zamierzonych celów.

Odblokuj swój potencjał – skontaktuj się z nami, aby uzyskać wsparcie dostosowane do Twoich potrzeb:

Kontakt:

bpion accounting finance payroll hr
Rafał Nadolny
Dyrektor Zarządzający,
Partner

Zagadnienia powiązane