#Meet Our Team

#Meetourteam to seria krótkich wywiadów z naszymi pracownikami. Pokazujemy w nich, co szczególnie cenią w swojej karierze zawodowej i jak odnajdują się w naszej organizacji

Zapraszamy do lektury! Zadajemy zawsze to samo pytanie, otrzymując za każdym razem inną, zawsze cenną dla nas odpowiedź. Jeżeli to, co przeczytasz, wyda Ci się interesujące, kliknij w poniższy przycisk i dołącz do naszego zespołu!

Wybrane opinie naszych pracowników:

Weronika Trzpiola
Junior HR & Payroll Specialist:

Pracę w BPiON Services lubię za możliwość ciągłej nauki!

Swoją przygodę rozpoczęłam w grudniu 2022 roku. Przychodząc miałam małą wiedzę na temat kadr i płac, ale minęło już parę miesięcy i cieszy mnie fakt, że moje umiejętności stale rosną. Klienci potrafią zadawać szereg przeróżnych pytań, które nie są często oczywiste! Wymaga to czasami poświęcenia sporej ilości czasu na znalezienie i zrozumienie informacji – dlatego doceniam, że zespół payrollu w któym pracuję zawsze się wspiera i pomaga mi rozwiązywać napotkane problemy!

Fajnie jest pracować z ludźmi, którzy są chętni do przekazywania swojej wiedzy i doświadczenia.

Dorota Rzeźniczek
BPO Commercial Advisor:

Od lat zajmowałam się sprzedażą – lubię to, bo kontakt z drugim człowiekiem daje mi poczucie spełnienia. Czułam jednak, że w pracy potrzebuję czegoś więcej i wtedy zadzwonił telefon… Po drugiej stronie słuchawki usłyszałam osobę z zespołu BPiON I tak zaczęła się moja historia w zespole ekspertów.

BPiON Services to nie byle jaka firma – jest to wyjątkowe miejsce, gdzie świadomość Zarządu oraz Managerów jest bardzo wysoka. Dlatego gdy zostałam poproszona o odpowiedź na pytanie: „co uwielbiam w BPiON…”.
Cóż – można by długo wymieniać, lecz to właśnie kultura komunikacji, poziom relacji i zaangażowania, elastyczne podejście i zrozumienie na wielu płaszczyznach budowane przez ludzi znających rynek oraz jak najbardziej aktualne wyzwania najlepiej udzielają odpowiedzi na to pytanie.

Zespół stale rośnie, jest różnorodny oraz pełen pasji i energii do tego co robi. Każdy dzień zaś wypełniony pomysłami i intensywną, owocną pracą. To jest właśnie BPiON – miejsce, w którym uwielbiam być.

Iwona Michalik
Digital and Implementation Director:

To, co uwielbiam w BPiON, to otwartość na technologię!

Odkąd pamiętam (a dołączyłam do zespołu niemalże na początku istnienia firmy), BPiON Services aktywnie inwestował w technologię i wspierał jej używanie, zdając sobie sprawę z roli, jaką odgrywa we współczesnym świecie – od poprawy efektywności, po automatyzację procesów Klientów.

Wierzę, że #technologia jest nieodłączną częścią naszej przyszłości – jest motorem zmian i postępu we wszystkich dziedzinach życia, nie tylko biznesowych. Dlatego jestem dumna, że mogę być częścią firmy, która aktywnie poszukuje nowych rozwiązań, umożliwia swobodny dobór narzędzi i ich integrację.

Nigdzie indziej nie miałam takiego poczucia “sprawczości” – tu wszystko się da!