Karolina Wach

Karolina Wach

Starszy Menedżer ds. Księgowości

+48 660 083 804

Po ponad 10 latach doświadczenia w dziedzinie księgowości, raportowania finansowego i podatków, zyskałam renomę eksperta ds. poprawy wydajności funkcjnowania działów księgowych. W mojej obecnej roli starszego Menedżera ds. Księgowości zarządzam zespołem, który dostarcza klientom raporty i sprawozdania finansowe oraz zajmuje się innymi zadaniami związanymi z podatkami. Moim zadaniem jest zapewnienie zgodności działań klientów korporacyjnych z lokalnymi przepisami i systemem kontroli wewnętrznej.

Moją pasją są nowe projekty, szczególnie te związane z spółkami rozpoczynającymi działalność na polskim rynku. Wspieram firmy w obszarze księgowości i podatków działające w różnych sektorach gospodarki, ze szczególnym naciskiem na branżę nieruchomości.

Ukończyłam Szkołę Główną Handlową w Warszawie oraz liczne kursy i warsztaty szkoleniowych z zakresu księgowości, podatków i zarządzania zespołem. Stałe doskonalenie i zdobywanie wiedzy daje mi poczucie kontroli nad zmieniającymi się warunkami prawno-ekonomicznymi w Polsce.


Adres email *
Imię *
Nazwisko *
Nazwa firmy *
Stanowisko *
Dział *
Numer telefonu 
Czechy
Węgry
Polska
Rumunia
Słowacja
Ukraina
Inny
Szczegóły zapytania 
Lead Source 
Source url 
Country 
Lead Status 
Contact person 
Communication language 
Zgadzam się na otrzymywanie treści marketingowych od BPiON**  
*
Zapoznałe(a)m się i akceptuję Politykę Prywatności *


Pola oznaczone * są obowiązkowe.


Podanie danych osobowych i przesłanie formularza jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z zasadami przetwarzania danych opisanymi poniżej. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zależności od szczegółów zapytania lub wskazanego w formularzu kraju może być BPiON Poland sp. z. o. o., BPION Services Kft. albo Business Process Innovation SRL. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, w celu zawarcia i realizacji umowy lub w celu wysyłania treści marketingowych. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.


W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem


**Zaznaczenie pola zgody marketingowej oznacza zgodę na otrzymywanie od BPiON informacji handlowych, w szczególności newsletterów. Każda wysłana przez nas wiadomość będzie zawierać opcję rezygnacji z subskrypcji.

Najnowsze artykuły i publikacje autora