Tamás Kovács

Tamás Kovács

Dyrektor Zarządzający, Partner, Węgry

+36 (20) 444 4471

Rozpocząłem swoją karierę jako audytor w firmie doradczej KPMG. Podczas mojej pracy w "Wielkiej Czwórce" nie tylko zdobyłem wiedzę, która stanowi fundament mojej specjalistycznej wiedzy, ale również nawiązałem trwałe przyjaźnie, które przetrwały do dziś.

Następne 15 lat spędziłem w świecie outsourcingu marketingowego, współpracując z wieloma agencjami reklamowymi i globalnymi markami w ramach słynnej Interpublic Group of Companies (NYSE: IPG). Zamieszkałem w Londynie co pozwoliło mi współpracować z wieloma biurami na terenie regionu EMEA oraz w Nowym Jorku. To doświadczenie wykształciło we mnie otwartość na zmiany, zdolność do adaptacji, umiejętność skutecznej pracy zespołowej oraz głębokie zrozumienie dynamiki operacyjnej organizacji notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych na Wall Street.

Posiadam kwalifikację ACCA z ponad dwudziestoma latami doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania finansowego i operacyjnego. Napędza mnie ciągłe uczenie się, dlatego jestem orędownikiem samorozwoju i zaspokajania głodu wiedzy o nowych trendach i technologiach. W dzisiejszym nowoczesnym świecie narzędzia wspierające naukę są powrzechnie dostępne online, sięgam więc po nie chętnie rozwijając kreatywność, promując myślenie "poza schematem" i zdobywajac najnowszą wiedzę technologiczną.

W życiu osobistym jestem dumnym ojcem dwójki dzieci. Zawsze szukam okazji do wspólnych, radosnych aktywności z rodziną i przyjaciółmi, odkrywając razem nowe doświadczenia i obserwując, jak moje dzieci poznają świat. Zdarza się, że ta potrzeba eksploracji tak głęboko mnie pochłania, iż czasami znajduję siebie jako kolejne dziecko w naszej rodzinnej paczce.


Adres email *
Imię *
Nazwisko *
Nazwa firmy *
Stanowisko *
Dział *
Numer telefonu 
Czechy
Węgry
Polska
Rumunia
Słowacja
Ukraina
Inny
Szczegóły zapytania 
Lead Source 
Source url 
Country 
Lead Status 
Contact person 
Communication language 
Zgadzam się na otrzymywanie treści marketingowych od BPiON**  
*
Zapoznałe(a)m się i akceptuję Politykę Prywatności *


Pola oznaczone * są obowiązkowe.


Podanie danych osobowych i przesłanie formularza jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z zasadami przetwarzania danych opisanymi poniżej. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zależności od szczegółów zapytania lub wskazanego w formularzu kraju może być BPiON Poland sp. z. o. o., BPION Services Kft. albo Business Process Innovation SRL. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, w celu zawarcia i realizacji umowy lub w celu wysyłania treści marketingowych. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.


W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem


**Zaznaczenie pola zgody marketingowej oznacza zgodę na otrzymywanie od BPiON informacji handlowych, w szczególności newsletterów. Każda wysłana przez nas wiadomość będzie zawierać opcję rezygnacji z subskrypcji.