Karolina Ignyś

Karolina Ignyś

Dyrektor HR

+48 787 932 463

Od wielu lat HR jest dla mnie czymś nieodłącznym. Jestem ekspertem z szerokim doświadczeniem zdobytym zarówno w środowisku startupów, jak i w dużych firmach. Moje korzenie sięgają branży IT i przemysłu cyfrowego, gdzie byłam odpowiedzialna za cały cykl opieki nad pracownikiem – od rekrutacji, znajomości prawa pracy po rozwój zawodowy, a także rozwijanie kadr kierowniczych.

Uwielbiam pracować z ludźmi i dla ludzi. Bycie konsultantem wewnętrznym, trenerem i mentorem daje mi dużo determinacji i siły we wspieraniu koleżanek i kolegów w ich karierach zawodowych.

To, co mnie najbardziej interesuje, to zagadnienia przywództwa i personalnego rozwoju, dlatego w mojej pracy wykorzystuję swoją szeroką wiedzę na temat zachowań i nawyków.

Mocno cenię otwartość umysłu oraz dzielenie się wiedzą, dlatego od wielu lat jestem także wykładowcą akademickim oraz mentorem w licznych programach mentoringowych.


Adres email *
Imię *
Nazwisko *
Nazwa firmy *
Stanowisko *
Dział *
Numer telefonu 
Czechy
Węgry
Polska
Rumunia
Słowacja
Ukraina
Inny
Szczegóły zapytania 
Lead Source 
Source url 
Country 
Lead Status 
Contact person 
Communication language 
Zgadzam się na otrzymywanie treści marketingowych od BPiON**  
*
Zapoznałe(a)m się i akceptuję Politykę Prywatności *


Pola oznaczone * są obowiązkowe.


Podanie danych osobowych i przesłanie formularza jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z zasadami przetwarzania danych opisanymi poniżej. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zależności od szczegółów zapytania lub wskazanego w formularzu kraju może być BPiON Poland sp. z. o. o., BPION Services Kft. albo Business Process Innovation SRL. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, w celu zawarcia i realizacji umowy lub w celu wysyłania treści marketingowych. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.


W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem


**Zaznaczenie pola zgody marketingowej oznacza zgodę na otrzymywanie od BPiON informacji handlowych, w szczególności newsletterów. Każda wysłana przez nas wiadomość będzie zawierać opcję rezygnacji z subskrypcji.