Judit Gudman

Judit Gudman

Dyrektor ds. Innowacji i Doskonalenia Usług

+36 20 775 5805

Czuję ogromną satysfakcję z faktu, że brałam aktywny udział w stawianiu fundamentów BPiON i wspieraniu firmy w podejmowaniu strategicznych decyzji. Przez 5 lat pełniłam funkcję Kierowniczki Firmy i Dyrektorki Usług w węgierskim oddziale, a obecnie angażuję się w rozwijanie innowacji i doskonalenie usług na szczeblu regionalnym.

W ciągu prawie dwóch dekad, które spędziłam w działąch outsourcingu rachunkowego i płacowego, kierowałam skomplikowanymi wdrożeniami systemów, implementacjami usług oraz transformacją procesów biznesowych. Dzięki temu wypracowałam umiejętność intuicyjnego identyfikowania potrzeb i wyzwań, jakie swoją przez moimi klientami.

Jako liderkę motywuje mnie zdolność do tworzenia nowych rzeczy: budowanie efektywnego zespołu, rozwijanie nowego biznesu, dostosowywanie rozwiązań technologicznych, czy nawiązywanie trwałych relacji biznesowych.

Sport, zwłaszcza bieganie, joga i wędrówki, stanowią integralną część mojego życia.


Adres email *
Imię *
Nazwisko *
Nazwa firmy *
Stanowisko *
Dział *
Numer telefonu 
Czechy
Węgry
Polska
Rumunia
Słowacja
Ukraina
Inny
Szczegóły zapytania 
Lead Source 
Source url 
Country 
Lead Status 
Contact person 
Communication language 
Zgadzam się na otrzymywanie treści marketingowych od BPiON**  
*
Zapoznałe(a)m się i akceptuję Politykę Prywatności *


Pola oznaczone * są obowiązkowe.


Podanie danych osobowych i przesłanie formularza jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z zasadami przetwarzania danych opisanymi poniżej. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zależności od szczegółów zapytania lub wskazanego w formularzu kraju może być BPiON Poland sp. z. o. o., BPION Services Kft. albo Business Process Innovation SRL. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, w celu zawarcia i realizacji umowy lub w celu wysyłania treści marketingowych. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.


W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem


**Zaznaczenie pola zgody marketingowej oznacza zgodę na otrzymywanie od BPiON informacji handlowych, w szczególności newsletterów. Każda wysłana przez nas wiadomość będzie zawierać opcję rezygnacji z subskrypcji.