Daniela Zsigmond

Daniela Zsigmond

Dyrektor zarządzający, Partner, Rumunia

+40 720 534 426

Posiadając ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie wynagrodzeń i branży usług outsourcingowych jestem przekonana, że w każdym projekcie można znaleźć możliwości optymalizacji, a co za tym idzie - dostarczenia naszym klientom dodatkowej wartości w ich codziennej pracy.

Stawianie czoła nowym wyzwaniom i wykorzystywanie wszystkich możliwości oferowanych przez rozwijającą się technologię oraz rosnące oczekiwania rynku są integralną częścią mojej codziennej pracy i stałym motorem napędowym samodoskonalenia.

Jestem głęboko przekonana, że kluczem do sukcesu jest zarówno budowanie silnych zespołów, jak i identyfikowanie efektywnych i dopasowanych do potrzeb klientów rozwiązań.

Uwielbiam naturę i ciszę, jaką oferuje, oraz okrywanie barw każdej pory roku podczas bliskich i dalekich podróży, ale jednocześnie jestem stale naładowana energią życia wielkomiejskiego. Kocham długie spacery, odkrywanie nowych miejsc i doświadczeń z rodziną i przyjaciółmi.


Adres email *
Imię *
Nazwisko *
Nazwa firmy *
Stanowisko *
Dział *
Numer telefonu 
Czechy
Węgry
Polska
Rumunia
Słowacja
Ukraina
Inny
Szczegóły zapytania 
Lead Source 
Source url 
Country 
Lead Status 
Contact person 
Communication language 
Zgadzam się na otrzymywanie treści marketingowych od BPiON**  
*
Zapoznałe(a)m się i akceptuję Politykę Prywatności *


Pola oznaczone * są obowiązkowe.


Podanie danych osobowych i przesłanie formularza jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z zasadami przetwarzania danych opisanymi poniżej. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zależności od szczegółów zapytania lub wskazanego w formularzu kraju może być BPiON Poland sp. z. o. o., BPION Services Kft. albo Business Process Innovation SRL. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, w celu zawarcia i realizacji umowy lub w celu wysyłania treści marketingowych. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.


W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem


**Zaznaczenie pola zgody marketingowej oznacza zgodę na otrzymywanie od BPiON informacji handlowych, w szczególności newsletterów. Każda wysłana przez nas wiadomość będzie zawierać opcję rezygnacji z subskrypcji.