Aleksandra Nowicka

Aleksandra Nowicka

Manedżer ds. Kadr i Płac

+48 604 531 641

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w outsourcingu usług HR & Payroll. Kieruję zespołem profesjonalistów, który nie boi się żadnych wyzwań. Nadzoruję procesy identyfikacji potrzeb klientów, wdrażania rozwiązań usprawniających ich funkcjonowanie oraz bieżącego wsparcia. Brałam udział w procesie wdrożenia kilkudziesięciu klientów z różnych branż.

Wyzwania stawiane przed moim zespołem widzę jako okazję do nauki i rozwoju osobistego. Zarówno w interakcjach z klientami, jak i w zespole, priorytetem jest dla mnie szczera i otwarta komunikacja oraz zaufanie. Budowanie silnych relacji jest fundamentem współpracy.

Bycie częścią zespołu, dzielenie się pomysłami i doświadczeniami w różnych projektach sprawia mi ogromną satysfakcję.

Nie potrafię sobie wyobrazić pracy i życia bez dobrej kawy, rozmów, rodziny i przyjaciół, siatkówki oraz wycieczek górskich, zarówno wędrówek, jak i narciarstwa. Włochy są moim drugim domem, gdzie niezależnie od pory roku regularnie ładuję baterie przed nowymi wyzwaniami.


Adres email *
Imię *
Nazwisko *
Nazwa firmy *
Stanowisko *
Dział *
Numer telefonu 
Czechy
Węgry
Polska
Rumunia
Słowacja
Ukraina
Inny
Szczegóły zapytania 
Lead Source 
Source url 
Country 
Lead Status 
Contact person 
Communication language 
Zgadzam się na otrzymywanie treści marketingowych od BPiON**  
*
Zapoznałe(a)m się i akceptuję Politykę Prywatności *


Pola oznaczone * są obowiązkowe.


Podanie danych osobowych i przesłanie formularza jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z zasadami przetwarzania danych opisanymi poniżej. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zależności od szczegółów zapytania lub wskazanego w formularzu kraju może być BPiON Poland sp. z. o. o., BPION Services Kft. albo Business Process Innovation SRL. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, w celu zawarcia i realizacji umowy lub w celu wysyłania treści marketingowych. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce prywatności.


W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem


**Zaznaczenie pola zgody marketingowej oznacza zgodę na otrzymywanie od BPiON informacji handlowych, w szczególności newsletterów. Każda wysłana przez nas wiadomość będzie zawierać opcję rezygnacji z subskrypcji.