Z dumą przedstawiamy Martę Różańską, która z dniem 1 lipca 2020 roku obejęła stanowisko Client Service Director w polskim oddziale BPiON.

BPiON wszedł na polski rynek w 2018 roku. Pełnie działań operacyjnych i strategicznych organizacja rozpoczęła w lipcu 2019 roku, kiedy do naszego zespołu dołączył Rafał Nadolny, dyrektor zarządzający BPiON Poland. W ciągu ostatniego roku Rafał oraz Béla Kakuk, CEO, wspólnymi siłami zbudowali w Warszawie dynamicznie funkcjonującą organizację zatrudniającą łącznie prawie 70 pracowników, którzy wspierają ponad 120 międzynarodowych Klientów w obszarze outsourcingu kadrowo-płacowego oraz usług księgowych.

W związku z szybko rosnącym portfolio Klientów i naszymi strategicznymi planami rozwoju biznesu, nadszedł czas, aby zaangażować kolejnego doświadczonego eksperta. Marta zajmie się zarządzaniem zespołem HR, księgowości, optymalizacją procesów klienckich, jak i wewnętrznych oraz stałym ulepszeniami usług SSC.

„Marta ma ogromne doświadczenie w zarządzaniu usługami BPO, dlatego jestem przekonany, że stanie się nieocenionym członkiem BPiON, będzie wspierać firmę i naszych Klientów zarówno w zakresie usprawniania procesów obsługi, wdrażania zmian i zarządzania relacjami, tworząc tym samym jeszcze większą wartość naszych usług.”- powiedział Rafał Nadolny, dyrektor zarządzający BPION Poland.

Marta spędziła 12 lat w dziale outsourcingu procesów biznesowych w ADP Polska, budując procesy i standardy obsługi dla ponad 200 Klientów zatrudniających 100.000 pracowników. Posiada rozległe doświadczenie w optymalizacji procesów kadrowo-płacowych dla międzynarodowych Klientów. W swojej pracy skupia się na ciągłym dostosowywaniu kompeksowych rozwiązań z zakresu outsorcingu do potrzeb Klientów oraz budowaniu partnerskich relacji opartych na zaufaniu.  Zarządzała ponad 60 osobowym zespołem sepcjalistów i wierzy, że dobry zespół to wspólne wartości, otwarta komunikacja i nastawienie na dostarczanie usług najwyższej jakości.

„Jestem bardzo szczęśliwa i podekscytowana, że dołączam do BPiON – firmy niezwykle dynamicznej, stale rozwijającej się, opartej na innowacyjnych technologiach, która umożliwia swoim Klientom dostosowanie się do realiów coraz szybciej zmieniającego się świata.

To, co wyróżnia zespół BPiON i sprawia, że chcesz stać się jego częścią, to nie tylko usługi księgowości, kadr i płac świadczone na najwyższym poziomie, ale też wartości, które kierują tymi ludźmi takie jak koncentracja na potrzebach Klientów, współpraca i prawdziwie partnerskie podejście do obsługi Klienta na wszystkich szczeblach organizacji.”- powiedziała Marta Różańska, Client Service Director, BPiON Poland.

Cieszymy się na współpracę z Martą i nie możemy się już doczekać dalszego rozwoju historii BPiON. Witaj w drużynie!