Optymalizacja procesów kadrowo-płacowych: Relacja z Warsztatu z udziałem ekspertów BPiON i Pergamin

Dowiedz się, jaką wiedzę zdobyli uczestnicy warsztatu zorganizowanego z naszym partnerem, platformą do automatyzacji umów Pergamin

Partnerzy wydarzenia:
bpion logo warsztat
pergamin bpion warsztat
Patronat:
focus on business wartszat

W dniu 11 czerwca w warszawskim biurze BPiON przy Krakowskim Przedmieściu 13 odbyły się stacjonarne warsztaty poświęcone optymalizacji procesów kadrowo-płacowych. Wydarzenie zorganizowane zostało we współpracy z platformą Pergamin, specjalizującą się w automatyzacji umów, która wspiera procesy onboardingu pracowników oraz zarządzania obiegiem dokumentów kadrowych.

Warsztaty zgromadziły licznych uczestników zainteresowanych usprawnieniem pracy działów HR poprzez wdrożenie nowoczesnych narzędzi i rozwiązań automatyzujących.

Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję:

  • Poznać metody mapowania nieefektywnych procesów kadrowych.
  • Dowiedzieć się, jak zintegrować systemy HR-owe używane w ich organizacjach i stworzyć przykładowy workflow, który oszczędza czas dzięki automatycznemu sekwencjonowaniu dokumentów.
  • Otrzymać przykładowe wskaźniki zwrotu wartości z automatyzacji procesów zarządzania dokumentami oraz współpracy z dostawcą usług kadrowo-płacowych.
  • Zobaczyć, jak usprawnić formalności związane z pracownikami zdalnymi i pracującymi hybrydowo.
  • Poznać praktyczne wskazówki, jak odciążyć zespół HR od powtarzalnej, manualnej pracy związanej z dużą ilością dokumentów oraz przyspieszyć proces zatrudnienia nowego pracownika.

Mamy nadzieję, że warsztaty okazały się świetną okazją do wymiany doświadczeń i poznania najnowszych trendów w obszarze zarządzania kadrami i płacami na naszych Klientów i zaproszonych gości. Dzięki współpracy z platformą Pergamin uczestnicy zyskali wiedzę i narzędzia, które pozwolą im na efektywniejsze zarządzanie zasobami ludzkimi w ich organizacjach.

Zobacz pozostałe zdjęcia z wydarzenia

(kliknij w wybrane zdjęcie aby powiększyć)

O organizatorach

bpion logo warsztat

BPiON jest wiodącym dostawcą usług księgowych i kadrowo-płacowych, specjalizującym się w nowoczesnych rozwiązaniach dla biznesu.

Firma oferuje kompleksowe usługi outsourcingowe, wspierając przedsiębiorstwa w ich codziennej działalności.

pergamin bpion warsztat

Pergamin to innowacyjna platforma do automatyzacji umów, która wspomaga organizacje w procesie onboardingowym pracowników oraz zarządzaniu obiegiem dokumentów kadrowych. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, Pergamin przyczynia się do znacznego usprawnienia pracy działów HR.

Kontakt

bpion accounting finance payroll hr
Rafał Nadolny
Dyrektor Zarządzający,
Partner

Bartosz Sutkowski
Business Development Manager

Wypełnij formularz aby zarejestrować się na wydarzenie:


Adres email  *
Imię *
Nazwisko *
Nazwa firmy *
Stanowisko *
Dział *
Phone 
Event name 
Lead Source 
Source url 
Country 
Communication language 
Zgadzam się na otrzymywanie treści marketingowych od BPiON **  
*

Zapoznałe(a)m się i akceptuję Politykę Prywatności *


Pola oznaczone * są obowiązkowe.
Podanie danych osobowych i przesłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie zgodnie z zasadami opisanymi powyżej. Administratorem Pani/Pana danych osobowych w zależności od szczegółów zapytania lub wskazanego w formularzu kraju może być BPiON Poland sp. z. o. o., BPION Services Kft., BPiON Romania SRL, BPION Slovakia s.r.o. lub BPION Czech s.r.o. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu wysyłania treści marketingowych. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w naszej Polityce Prywatności .
W każdej chwili masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, usunięcia ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, a także prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
**Zaznaczenie pola zgody marketingowej oznacza zgodę na otrzymywanie od BPiON informacji handlowych, w szczególności newsletterów. Każda wysłana przez nas wiadomość będzie zawierać opcję rezygnacji z subskrypcji.

Powiązane zagadnienia