Transformacja cyfrowa i procesy

Home / Transformacja cyfrowa i procesy

Projektowanie, budowanie i wdrażanie procesów opartych na nowoczesnej technologii, kontrolując koszty to ogromne wyzwanie. Rozumiemy to i potrafimy budować plany działania, żeby im sprostać. Buduj biznes i pozwól, aby BPiON przygotował kompletne rozwiązanie.

Oto kilka z oferowanych przez nas rozwiązań:

 • Digitalizacja i zarządzanie procesami biznesowymi
 • Doskonałość operacyjna i rozwiązania w dziedzinie zarządzania
 • Operational Excellence
 • Systemy do planowania i rozliczania czasu pracy (RCP / T&A)
 • Cyfrowe obiegi dokumentów ze wsparciem AI (workflow)
 • Systemy DMS (Document Management Systems)
 • Robotic Process Automation (RPA) także jako usługa

Doradztwo w zakresie outsourcingu procesów biznesowych oraz centrów usług wspólnych (BPO i doradztwo SSC).

Zastanawiasz się, gdzie zlokalizować organizację usług w Europie? Brakuje Ci możliwości transformacji procesów? A może zmagasz się z automatyzacją i poprawą wydajności? Zastanawiasz się nad strategią i następnym krokiem?

A może nie rozważałeś jeszcze żadnej z powyższych kwestii, ale teraz, kiedy to przeczytałeś, jesteś ciekaw o co w tym wszystkim chodzi i dlaczego wszyscy to robią?

Niepokoi Cię jednak jak ta zmiana wpłynie na Twoją organizację?

Zarządzanie zmianami krytycznymi to nasz codzienność w BPiON.

Niezależnie od etapu zaawansowania BPO lub SSC, w którym się znajdujesz, potrzebujesz wiarygodnych partnerów, którzy będą podejmować właściwe decyzje i osiągać oczekiwane rezultaty.

Nie masz pojęcia co zrobić i od czego zacząć? Zacznij od BPiON i pozwól nam przeprowadzić Twoją firmę przez falę zmian.

Nasze usługi dla grup BPO i SSC łączą w sobie najlepsze praktyki, innowacyjną technologię i dedykowane doradztwo. Wszystko to, aby transformacja cyfrowa stała się faktem. Dzięki naszym narzędziom, sprawdzonym metodom i fachowej wiedzy wprowadzone zmiany przyniosą korzyści o wiele szybciej.

Zapewniamy:

 • Studium wykonalności (tj. analiza lokalizacji, diagnoza i benchmarking, identyfikacja strategii i studium przypadku).
 • Projektowanie i budowanie przyszłego modelu (tj: Struktury zarządzania, projektowanie poziomu usług, ramy zarządzania usługami, projektowanie organizacji, role zawodowe, opisy stanowisk, ramy kontroli, projektowanie map procesów, projektowanie IT, projektowanie biur, sprzęt, wymogi bezpieczeństwa i wymogi biurowe, ustanowienie prawne, plan wdrożenia, informatyczny plan przejścia, podejście przejściowe, plan komunikacji, plan zarządzania ryzykiem)
 • Wdrożenie przyszłego modelu (tj. procesy, przemiany zasobów ludzkich i technologiczne, program, zmiana, komunikacja i zarządzanie jakością)
 • Optymalizacja (tj. audyt aktualnego statusu i usprawnienie otoczenia organizacyjnego, procesowego i technologicznego, efektywne zarządzanie i ciągłe doskonalenie wdrożenia zasad ramowych, Robotic Process Autmoation (RPA), zarządzanie procesami biznesowymi (BPM) i inne wdrożenia automatyzacji).

Skorzystaj z usług doradczych BPO i SSC firmy BPiON, a zmiany w Twojej organizacji wdrożymy płynnie i bezstresowo.

KLIKNIJ NA NASZE USŁUGI, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

PROWADZISZ BIZNES REGIONALNIE?

Spełnienie lokalnych wymagań w świecie finansów to spore wyzwanie nawet w jednym kraju, po co samemu walczyć z barierami językowymi i kulturowymi w kolejnych krajach?    

PROWADZISZ BIZNES REGIONALNIE?

Spełnienie lokalnych wymagań w świecie finansów to spore wyzwanie nawet w jednym kraju, po co samemu walczyć z barierami językowymi i kulturowymi w kolejnych krajach?    

KLIKNIJ NA NASZE USŁUGI, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter

Bądź na bieżąco z księgowością, płacami, przepisami podatkowymi i europejskimi trendami outsouringowymi dzięki BPiON.

GET NEWSLETTER

Wyślij zapytanie

Czy potrzebujesz zaufanego partnera, na którym możesz polegać przy zarządzaniu outsoucowanymi procesami biznesowymi? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy niezobowiązująco. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Make an inquiry

Wiemy, jak zarządzać procesami płacowymi i kadrowymi w sposób zgodny z RODO, przy wykorzystaniu naszej inteligentnej technologii. Jeśli jesteś gotowy, my jesteśmy.

BPiON_GDPRready_badge

Contact us

hello@bpion.com
+36 70 679 02 79

99 Váci Avenue
1138 Budapest
HUNGARY

 

hello@bpion.com
+48 662 256 663

Krakowskie Przedmieście 13
00-071 Warsaw
POLAND

 

hello@bpion.com
+ 40 72 053 4426

17 C.A Rosetti, 3rd floor,
2nd District, Bucharest,
ROMANIA

 

We are on.
Are you in?