ZASIĘG REGIONALNY

Home / ZASIĘG REGIONALNY

Sprostanie lokalnym wymogom w świecie finansów to wystarczająco duże wyzwanie w ramach jednego kraju. Różnorodność językowowa i kulturowa nie musi być Twoim wrogiem, a sprzymierzeńcem. Pomagamy w świadczeniu znormalizowanych usług w Europie dzięki naszemu podejściu do zarządzania, łączącemu nasze biura i firmy partnerskie w skuteczny, hybrydowy model.

BPiON Offices – Budapest, Warsaw​, Bucharest

BPiON Partner Network

Wspieramy naszych Klientów w wielu krajach, prowadząc własne biura w Europie Środkowej i Wschodniej (Węgry, Polska, România) oraz za pośrednictwem szerokiej sieci partnerów w całej Europie.

Poprzez naszą profesjonalną sieć łączymy lokalną i międzynarodową wiedzę na temat wszystkich podstawowych usług, które świadczymy w zakresie księgowości, płac, administracji kadrami, regulacji prawnych, outsourcingu, procesów cyfrowych i technologii.

Wybierając naszych partnerów dbamy o to, aby współpracować z najlepszymi w swojej klasie dostawcami we wszystkich obszarach prawnych, przestrzegając wysokich standardów jakości, które wyznaczyliśmy.

Dbamy o to, aby nasi klienci mieli jeden punkt kontaktowy, który najlepiej odpowiada ich potrzebom, a zarządzanie projektem odbywa się w sposób płynny, dzięki czemu wydajność i skuteczność pozostaje na tym samym poziomie również pomiędzy regionami transgranicznymi.

Dbamy również o ciągłą wymianę wiedzy i jesteśmy na bieżąco z wszelkimi międzynarodowymi kwestiami, mającymi. Dbamy o to, aby nasi klienci byli na bieżąco jeśli chodzi o informacje niezbędne dla nich w ich branżach.

W dzisiejszym świecie opartym na technologii wykorzystujemy różne platformy w chmurze, zapewniając jeden poziom usług, przejrzystość procesów i dostęp do danych ponad granicami.

Rozwijamy się, aby wyeliminować niepewność związaną z nowymi terytoriami i rozwiązaniami, tak abyś mógł skupić się na swojej podstawowej działalności i nie obawiać się niespodzianek wykraczając poza aktualne granice.

KLIKNIJ NA NASZE USŁUGI, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

PROWADZISZ BIZNES REGIONALNIE?

Spełnienie lokalnych wymagań w świecie finansów to spore wyzwanie nawet w jednym kraju, po co samemu walczyć z barierami językowymi i kulturowymi w kolejnych krajach?    

PROWADZISZ BIZNES REGIONALNIE?

Spełnienie lokalnych wymagań w świecie finansów to spore wyzwanie nawet w jednym kraju, po co samemu walczyć z barierami językowymi i kulturowymi w kolejnych krajach?    

KLIKNIJ NA NASZE USŁUGI, ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ

Zapisz się na nasz bezpłatny newsletter

Bądź na bieżąco z księgowością, płacami, przepisami podatkowymi i europejskimi trendami outsouringowymi dzięki BPiON.

GET NEWSLETTER

Wyślij zapytanie

Czy potrzebujesz zaufanego partnera, na którym możesz polegać przy zarządzaniu outsoucowanymi procesami biznesowymi? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy niezobowiązująco. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Make an inquiry

Wiemy, jak zarządzać procesami płacowymi i kadrowymi w sposób zgodny z RODO, przy wykorzystaniu naszej inteligentnej technologii. Jeśli jesteś gotowy, my jesteśmy.

BPiON_GDPRready_badge

Contact us

hello@bpion.com
+36 70 679 02 79

99 Váci Avenue
1138 Budapest
HUNGARY

 

hello@bpion.com
+48 662 256 663

Krakowskie Przedmieście 13
00-071 Warsaw
POLAND

 

hello@bpion.com
+ 40 72 053 4426

17 C.A Rosetti, 3rd floor,
2nd District, Bucharest,
ROMANIA

 

We are on.
Are you in?