„Każda wielka firma rozpoczyna działalność tylko raz. Jestem bardzo podekscytowany tym, że mogę być częścią tej historii.” – powiedział Rafał Nadolny, który dołączył do Grupy BPiON w lipcu 2019 r. jako dyrektor zarządzający i partner odpowiedzialny za operacje w Polsce. 

Rafał będzie odpowiadał za dalszy rozwój BPiON, w oparciu o nowoczesne podejście do obsługi pracesów księgowych, kadrowo-płacowych, prawnych oraz wsparcia dla Centrów Usług Wspólnych (SSC Support) zarówno w Polsce jak i w regione.  

 „Bardzo się cieszę, że możemy połączyć nasze siły z Rafałem, jestem pewien, że jego doświadczenie w optymalizacji księgowości, kadr i płac wzmocni zespół zarządzający BPiON oraz pozytywnie wpłynie na zadowolenie naszych klientów w Polsce, na Węgrzech jak i w całej Europie.” – powiedział Béla Kakuk, nasz CEO. 

Tymczasem kolejna gorąca wiadomość z Warszawy, przeprowadzamy się, więc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o BPiON i naszych usługach outsourcingowych,nasz polski zespół zaprasza na kawę w nowym biurze:  

Krakowskie Przedmieście 13
00-071 Warsaw
POLAND