BPiON jest jednym z tych przedsiębiorstw, które bez trudu przeszły na tryb pracy zdalnej w ciągu zaledwie kilku godzin od zaistnienia potrzeby rozpoczęcia świadczenia usług księgowych i płacowych w całkowicie cyfrowym środowisku.

Stworzenie organizacji, która potrafi tak szybko reagować na zmieniające się warunki biznesowe, to nie  kwestia szczęścia, ale efekt ciężkiej pracy wykonanej przez ludzi o niebywałych talentach, w końcu cyfryzacja oznacza nie tylko zakup niezbędnych sprzętów IT i licencji, lecz również osadzenie jej fundamentów w kulturze organizacji. Aby zaszczepić w DNA firmy cyfrowy sposób myślenia, każda organizacja potrzebuje wysoko wykwalifikowanych ekspertów z wizjonerskim podejściem. Kto zatem jest takim espertem na zapelczu BPiON?

Pozwólcie, że przedstawimy Wam jednego z takich ekspertów, Iwonę Michalik, która objęła stanowisko Implementation Director w BPiON Poland.

Iwona Michalik - BPION Implementation DirectorIwona dołączyła do naszego zespołu Process & Digital Transformation, gdy tylko ruszyliśmy pełną parą ze swoją działalnością w Polsce w czwartym kwartale 2019 roku. Iwona odpowiedzialna za wdrożenia księgowe oraz kadrowo-płacowe dla naszych polskich klientów, oraz wsparcie technologiczne w zakresie rozwiązań cyfrowych, transformacji procesów, utrzymania systemów oraz zarządzania aplikacjami i interfejsami.

Iwona posiada olbrzymią wiedzę techniczną i umiejętność zarządzania projektami, a także ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe we wdrażaniu systemów ERP (Scala, SAP, Teta). Spędziła 11 lat w Business Process Outsourcing jako Implementation Director, zarówno w ADP Polska, jak i Payroll Center, a następnie pełniła funkcję Teta Services and Implementation Manager w HRK SA. Ma na koncie ponad 600 projektów wdrożeniowych.

Dołączając do nas, Iwona powiedziała: „W pełni indentyfikuję się z ludźmi i kulturą firmy BPiON. Wierzę, że ich determinacja, nastawienie na wzrost oraz doświadczenie pozwolą mi się nadal rozwijać”.

Cieszymy się ze współpracy z Iwoną, jej doświadczenie i wsparcie bez wątpienia znacząco wzmocnią obsługę kadrowo-płacową BPiON.