Członkowie zespołu

Home / Członkowie zespołu

Tamás Kovács

MD Hungary, Partner

Karierę rozpocząłem jako audytor w KPMG, następnie zawędrowałem w stronę świata marketingu, dołączając do grupy Interpublic, skupiającej różne agencje reklamowe, z czego za najważniejszą można uznać McCANN. Wspinając się po szczeblach kariery przez ostatnie czternaście lat, byłem kontrolerem finansowym, kontrolerem regionalnym, CFO, CEO. Pracowałem za granicą, ostatecznie osiadając w Budapeszcie. Z wykształcenia jestem certyfikowanym ekonomistą ACCA, z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem  w zarządzaniu finansowym oraz operacyjnym. Praca w reklamie wywarła na mnie duży wpływ, sprawiając że umiem myśleć poza schematami, mam niezbędne umiejętności techniczne oraz doświadczenie w globalnej organizacji. Nauczyłem się otwartości, elastyczności oraz pracy w zespole. Z natury, jestem ciekawy świata i lubię się uczyć oraz poznawać nowych ludzi.

Jestem ojcem dwójki dzieci, choć z łatwością mogę stać się tym „trzecim dzieckiem”, gdyż łatwo daję się wciągnąć w różne gry, które wywracają dziecięcy pokój do góry nogami.

„If everything seems under control, you’re just not going fast enough.” – Mario Andretti  

Béla Kakuk

CEO, Partner

Stojąc na czele regionalnej firmy, dzielę swój czas pomiędzy biuro w Warszawie oraz Budapeszcie. Posiadam certyfikat ACCA, jestem doradcą podatkowym oraz absolwenten Hult International Business School, posiadam tytuł MBA. Zdobyłem również tytuł profesora honorowego w Budapest Business School.

Przez ponad dekadę byłem profesjonalnym sportowcem, co wciąż pomaga mi w dążeniu do perfekcjonizmu. Bieganie nadal pozostaje moim hobby.

“Taking it easy won’t take you anywhere.”

Rafał Nadolny

MD Poland, Partner

Posiadam rozległe doświadczenie w optymalizacji procesów księgowych, kadrowych i płacowych dla klientów. W swojej pracy skupiam się na udoskonalaniu rozwiązań z zakresu outsourcingu i dostosowaniu ich zgodnie z oczekiwaniami klientów. Ukończyłem Prawo na Uniwesytecie Jagiellońskim, a następnie studia podyplomowe na Uniwesytecie Ekonomicznym w Krakowie. Realizowałem projekty outsourcingowe dla wielu podmiotów z branży SSC/BPO, globalnych spółek doradczych oraz podmiotów z listy Fortune 500.

Wierzę, że za każdym sukcesem stoi doskonały zespół. Czuję satysfakcję kiedy widzę, że pomagam rozwijać się swojemu zespołowi.

Swoje relacje w biznesie buduję w oparciu o partnerstwo i zaufanie. Niezwykle istotne dla mnie jest ciągłe doskonalenie i otwarta komunikacja.

O mój work-life balans dbają dwie córki. Wolny czas uwielbiam spędzać aktywnie z rodziną. Nie wyobrażam sobie życie bez muzyki, dobrej kawy, książek, podróży i żeglarstwa.

“If you want to go fast, go alone. If you want to go far, go together.”

Daniela Zsigmond

MD Romania

W płacach pracuję od ponad 20 lat i wciąż uważam, że to obszar, w którym jestem pasjonatą i entuzjastą. Stawiam czoła nowym wyzwaniom i wykorzystuję wszystkie możliwości, jakie daje ewolucja technologii i nieustanny wzrost oczekiwań ludzi.

Mocno wierzę, że skupienie się na budowaniu silnych zespołów i znajdowaniu odpowiednio zoptymalizowanych rozwiązań dla naszych klientów, to z pewnością klucz do sukcesu.

Lubię być częścią nowych doświadczeń oraz miejsc razem z rodziną i przyjaciółmi.

“The strength of the team is each individual member. The strength of each member is the team.” – Phil Jackson

Judit Gudman

Client Service Director, Partner

W ciągu 14 lat w branży księgowej i outsourcingu płacowym, zdobyłam doskonałe rozeznanie w potrzebach klientów. Dostarczałam kompleksowych rozwiązań systemowych, zarządzałam zmianami w ramach systemów kadrowych i płacowych orazodpowiadałam za wdrażanie usług.

Moją pasją jest budowanie dobrych, solidnych zespołów o wspólnych wartościach. Osobowość, kompetencje i wyznawane wartości to pierwsze czynniki, które należy uwzględniać zatrudniając nowych ludzi. Wierzę że musimy stawiać wyzwanie przeciętności, temu w jaki sposób myślimy i działamy, aby dalej się rozwijać.

Mam syna, który uczy mnie wiele o sobie i jest moim największym wsparciem w trakcie uprawiania mojej pasji, jakim są półmaratony.

„A clear purpose will unite you as you move forward, values will guide your behavior, and goals will focus your energy.”

Kenneth H. Blanchard

László Kovács

Payroll Manager, Partner

Posiadam ponad 14 lat doświadczenia zawodowego w kadrach i płacach, pełniąc od ponad 10 lat funkcje menedżerskie. Poza zdobyciem wykształcenia ekonomicznego, uzyskałem także uprawnienia doradcy podatkowego. Jako pasjonat technologii, dbam o to aby ona w odpowiedni sposób wspierała procedury. To dlatego, moją specjalnością oraz pasją stało się projektowanie oraz zarządzanie procesami płacowymi w oparciu o nowe technologie.

Wierzę, że dzięki optymalnej kombinacji dobrego zespołu i umiejętności poszczególnych jego członków, łatwiej jest osiągnąć założone cele.

„Just focus on the task and the rest will follow.”

Krisztina Benkő

HR Manager, Partner

Jestem specjalistką od HR, która nie boi się czytać bilansów. Posiadam gruntowne doświadczenie w biznesie. Byłam liderem zespołu księgowego przez kilka lat. Uwielbiam czytać i uczyć się nowych rzeczy. Wkrótce ukończę studia MBA. Lubię motywować innych i jeżeli uda mi się zainspirować ludzi do wskoczenia na następny etap kariery, czuję się szczęśliwa.

Jestem pracującą mamą i często czuję się jak żongler…

„The most important measure of how good a game I played was how much better I’d made my teammates play.”

(Bill Russel, NBA player)